Корзина 0.00грн

+38(044) 331-36-00

телефон (багатоканальний)

Новинки
Листівки
Бізнес подарунки
Календарі
Коробки
Запрошення
Смотреть больше

Листівки

Смотреть больше

Бізнес подарунки

Смотреть больше

Календарі

Смотреть больше

Коробки

БЛОГ
12345678910
ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДРУК ВІТАЛЬНИХ ЛИСТІВОК ОПТОМ ВІД КОМПАНІЇ «ЛАСТІВКА»

Гарна листівка вже давно стала невід'ємною частиною ділового етикету. Є простий звичай - вітати близьких і важливих людей зі святами. Україна - країна, в якій з трепетом ставляться до традицій. Попит на вітальні корпоративні листівки зростає в святкові дні по всій Україні. В даний час поштова листівка є не просто поздоровленням, а скоріше способом підкреслити важливість взаємин між діловими партнерами або ж керівництвом і співробітниками компаній. Видавництво листівок «Ластівка» випускає нові колекції новорічних листівок на 2020. Кожна з них відповідає стандартам світового рівня і розробляється виключно творчим колективом. Особливу увагу ми приділяємо якості нашої продукції. Друк листівок на замовлення проводиться на кращих матеріалах і обладнанні, з дотриманням всіх технологічних норм і післядрукарських процесів. Сучасні можливості друку відкривають безліч різновидів оформлення. Процес трудомісткий, що вимагає постійної уваги і контролю.

У виробництві ми використовуємо різні технологічні процеси:

Великим попитом користуються корпоративні листівки на 8 березня із зображенням логотипу компанії. Вони підкреслюють високий статус підприємства в діловому колі. Дорогі листівки VIP-класу, створені командою «Ластівки», також знаходять своїх щасливих володарів, унікальні своєю красою і дизайном. Кожен день талановиті дизайнери, фотографи, художники працюють над створенням нових оригінальних дизайном листівок. Друк можлива цифровим і офсетним способом. Виконуємо індивідуальні замовлення на ексклюзивні вітальні листівки, дизайн виконується зі слів замовника і урахуванням усіх особистих побажань. Замовити листівки оптом нашого видавництва можна не тільки в Києві, але також в Харкові, Одесі, Донецьку та інших містах України.

+38(044) 331-36-00

телефон (багатоканальний)


моб.: (067) 198 60 76

моб.: (066) 651 49 82   моб.: (067) 198 60 67

 


lastivka.ua@gmail.com

м. Київ, вул. В. Хвойки 12

Графік работи:

Пн - Пт - з 10.00 до 18.00

Сб, Нд - вихідні


 Новорічні листівки -  Листівки з 8 березня - Весільні запрошення -Новорічні пакети- ТМ "Ластівка". Всі права захищено 2020р.